Upływający wciąż czas nie oszczędza nikogo. Choć mijające lata wzbogacają nasze wnętrze o cenne doświadczenie, to jednak szczególnie dotkliwie odbijają się również na naszym ciele. Pierwsze siwe włosy na naszych skroniach, poszarzała cera czy zmarszczki – symptomy przemijania szczególnie źle znoszą kobiety, na które media wywierają dziś ogromną presję.

Skuteczne pozbycie się zmarszczek

wypełnianie zmarszczekZ pomocą może przyjść wówczas medycyna estetyczna, która zawsze pociąga za sobą jednak pewne ryzyko oraz możliwość wystąpienia niepożądanych powikłań. Dla kobiet, które nie są gotowe na tak daleko idące poświęcenie w imię piękna, wybawieniem okazują się wówczas nieinwazyjne kuracje, które oferuje dziś coraz więcej salonów urody. Mowa rzecz jasna o nieinwazyjnych zabiegach kosmetycznych, które cieszą się coraz większą popularnością wśród pań w różnym wieku. Szczególnie pożądane są aktualnie odmładzające zabiegi na twarz, na której najszybciej odbijają się oznaki starzenia. Dojrzałe kobiety coraz chętniej korzystają dziś z nieinwazyjnych zabiegów liftingujących, do których wykorzystuje się rozmaite preparaty, które nierzadko wzbudzają również niemałe kontrowersje. Idealnym przykładem tego typu ekstraktu jest m.in. rozsławiony przez Koreanki śluzu ślimaka, który wykazuje silne właściwości ujędrniające oraz regeneracyjne. Coraz więcej kobiet decyduje się więc dziś na serie zabiegów, podczas których wykwalifikowana kosmetyczna nakłada na skórę twarzy silnie skoncentrowane preparaty liftingujące, które są w stanie wyraźnie spłycić nawet najgłębsze zmarszczki powstałe na skutek starzenia.

wypełnianie zmarszczekLiczne badania kliniczne dowodzą, że w odmłodzeniu skóry pomaga również złoto, które dodaje się dziś do kremów i esencji wykorzystywanych powszechnie podczas zabiegów w salonach urody. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zabiegi, w których wykorzystuje się technologię komórek macierzystych. Wypełnianie zmarszczek za pomocą tego typu preparatów przebiega wówczas całkowicie bezboleśnie. Poprawnie wykonane zabiegi z tej serii mogą zapewnić podobnie satysfakcjonujące efekty, które gwarantuje m.in. botoks czy skalpel. Na samym końcu warto również zaznaczyć, że w celu uzyskania najbardziej satysfakcjonujących efektów wszystkie wyżej wymienione zabiegi powinniśmy wykonywać systematycznie. Nie bez powodu więc, profesjonalne salony urody najczęściej oferują dziś swym klientom serie zabiegów, które należy powtarzać w określonych odstępach czasu.

Pamiętajmy o tym, że koszt serii zabiegów zawsze będzie znacznie niższy od ceny inwazyjnego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej. Co najważniejsze jednak, wizyty w salonie urody nie pociągają za sobą tak wysokiego ryzyka, jak wizyta u chirurga plastycznego.

Kategorie: Uroda

0 Komentarzy

Dodaj komentarz