Coraz więcej osób decyduje się na to by komputer stacjonarny zastąpić laptopem. Laptop jest mniejszy, łatwo można go przenosić, a jego moc i pamięć operacyjna może być tak samo dobra jak dużego komputera. Również ekrany mają coraz lepszą rozdzielczość, a touchpad i klawiatura są niezawodne. Dodatkowo cena laptopów także jest bardzo atrakcyjna.

Idealne etui na Macbooka

etui macbook pro 13Komputer przenośny sprawdzi się w domu, w pracy, czy na uczelni, można go nawet zabrać ze sobą na wakacje. Żeby jednak mieć pewność, że w transporcie nic mu się nie stanie to warto zadbać o odpowiednie etui. Jak wybrać idealną ochronę dla swojego komputera tak by tego nie żałować? Na pewno warto skusić się na spersonalizowane etui Macbook Pro 13, czy też podobne etui na inny luksusowy komputer. Macbooki marki Apple to bardzo drogie i ekskluzywne komputery, zatem ich ewentualna naprawa także byłaby bardzo droga. Żeby tego uniknąć zawsze trzeba przenosić Macbooka w specjalnym etui. Najlepsze są modele dedykowane, dzięki czemu mamy pewność, że etui nie będzie za ciasne ani za luźne. Jeśli etui jest zbyt małe to ciężko jest upchnąć w nim komputer, szczególnie razem z ładowarką.

etui macbook pro 13Z kolei w zbyt obszernym etui komputer może się przesuwać podczas transportu, więc nie będzie odpowiednio zabezpieczony. Warto celować w etui wykonywane z wodoodpornego i plamoodpornego materiału. Dzięki czemu będzie on łatwy w czyszczeniu, a także będzie dobrze chronił laptopa przed zalaniem. Jak wiadomo nawet niewielka ilość wilgoci może zniszczyć laptopa- czyli sprzęt elektroniczny. Naprawa komputera po zalaniu też jest bardzo kosztowna, często niezbędne jest odzyskiwanie danych. Na szczęście dobre etui temu zapobiegnie. Warto również zastanowić się nad wzorem i kolorem etui. Nie trzeba już decydować się na zwykłe, czarne, proste etui. Do wyboru są etui w kolorze butelkowej zieleni, ognistej czerwieni, w kwiaty i panterkę. Dodatkowo producenci mogą oferować możliwość personalizacji etui. Dodanie wyhaftowanych inicjałów na podszewce sprawi, że etui będzie naprawdę bardzo wyjątkowe. Niektóre modele etui składają się z dwóch warstw. Wierzchnia jest wykonana ze sztywniejszego, grubszego materiału. Ma ona chronić laptopa przed uderzeniami, czy zalaniem.

Z kolei warstwa wewnętrzna jest zrobiona z miękkiego, elastycznego materiału, często ma też ściągacz. Dzięki niemu laptop nie zarysuje się w transporcie, a etui będzie idealnie przylegało. Warto zaznaczyć, że w sklepach można znaleźć zarówno etui do noszenia w dłoni, jak i etui na długich paskach naramiennych.

Kategorie: Handel

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder