Każda kobieta marzy o pięknych i zadbanych dłoniach. Oprócz stosowania kremu do rąk równie ważna jest dbałość o paznokcie. Starannie wykonany manicure może zdziałać cuda. W celu jego profesjonalnego wykonania warto odwiedzić salon kosmetyczny, ponieważ właściwie wykonana usługa gwarantuje dłoniom piękny wygląd na długo. Do wyboru jest obecnie wiele form manicuru, który można dobrać indywidualnie do własnych preferencji.

Modna stylizacja paznokci

stylizacja paznokci Taki zabieg warto wykonać na przykład przed większą uroczystością lub wyjazdem na wakacje. Do najbardziej podstawowych form zabiegów na dłonie zaliczyć można manicure klasyczny. Polega on na dokładnym opracowaniu skórek i płytki paznokcia oraz pielęgnacji dłoni. Dzięki temu wyglądają one na zdrowe i zadbane. Paznokcie są także właściwie opiłowane, pozbawione przebarwień i nieestetycznie wyglądających skórek. Zabieg zazwyczaj wieńczy pomalowanie paznokci odżywką lub wybranym kolorem lakieru. Coraz większą popularnością wśród kobiet cieszy się także manicure hybrydowy, który utrzymuje się zdecydowanie dłużej, bo nawet do trzech tygodni. Stanowi on trwałą metodę stylizacji paznokci. Polega na nałożeniu specjalnej bazy, lakieru i topu, które są kolejno utrwalane pod lampą UV.

stylizacja paznokci Jest to alternatywa dla paznokci żelowych, która nie niszczy płytki paznokcia. Należy jednak pamiętać, że usunięcie hybryd to również zadanie dla profesjonalisty, ponieważ potrzebne są do niego frezarki. Hybryd nie powinno się zdrapywać samemu, ponieważ mogłoby to uszkodzić paznokcie. Ta forma manicure polecana jest kobietom, które nie mają czasu na regularne wizyty w salonach kosmetycznych lub na samodzielne dbanie o wygląd paznokci. Dla takich osób dobrym rozwiązaniem będzie na przykład profesjonalna stylizacja paznokci w Szczecinie. Wykwalifikowany personel tamtejszych salonów dokłada wszelkich starań, by sprostać wszelkim oczekiwaniom swoich klientek. Niezależnie od tego, jaka forma manicure jest wykonywana, zawsze warto zwrócić uwagę na to, czy w salonie jest czysto i czy personel stosuje się do zachowania zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Najważniejszą kwestią jest otwieranie nowych, sterylnych narzędzi przy klientce, co jest gwarancją zachowania higieny. Coraz więcej pań decyduje się też na manicure japoński, który również zapewnia dłoniom nieskazitelny wygląd. Jest to zabieg wzmacniający i regenerujący.

Ten manicure polega na intensywnym wcieraniu w płytkę paznokcia specjalnych minerałów o bogatych właściwościach regeneracyjnych. Preparat ma formę proszku lub pasty, które finalnie dodają paznokciom połysku oraz pięknego perłowego zabarwienia. Ta forma pielęgnacji paznokci przypadnie do gustu miłośniczkom subtelnego wydobycia naturalnego piękna paznokci.

Kategorie: Uroda

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder