Jeżeli ktoś chce w sposób szybki i bezbolesny zwiększyć objętość włosów, najlepszym dla niego rozwiązaniem jest założenie peruki. Będzie to szybka zmiana fryzury, która, niestety, generuje duże koszta. Co prawda można kupić peruki z prawdziwych włosów, jednak i tak to nie to samo co noszenie długi pasm wraz ze swoimi naturalnymi na głowie.

Kilka zalet przedłużania włosów

W sytuacji, gdy któraś z pań zapragnie powiewających na wietrze fal włosów o znacznej gęstości, nie może przejść obojętnie obok przedłużania włosów. We Wrocławiu istnieje wiele tego typu salonów, w których fryzjerzy proponują wiele metod zagęszczania fryzur. Wśród sposobu doczepiania włosów keratyną na ciepło i pasem za pomocą ringów na zimno, wyróżnia się jeszcze inna metoda, która również daje zadowalające rezultaty. Nie ma tu mowy o doczepach z klipsami wpinanymi w skórę głowy, bo jest to dość nietrwały sposób na zwiększenie objętości włosów, a o wykorzystaniu lasera do przytwierdzania włosów. Przedłużanie włosów profesjonalne we Wrocławiu to przede wszystkim nieinwazyjna i bezbolesna metoda na długie włosy przez wiele miesięcy. Wykorzystując innowacyjne urządzenie wykorzystujące laser powstają nanołączenia, które w sposób bezpieczny, trwały i do tego bezpieczny przytwierdzają dokładane pasma włosów. Z pewnością będzie to o wiele pewniejsza metoda na uzyskanie olśniewającej fryzury niż zastosowanie metody keratynowej.

Przedłużanie włosów za pomocą urządzenia z laserem ma także tę przewagę nad najpopularniejszym sposobem przedłużania włosów, że pozwala na plastyczne ułożenie włosa względem głowy. Dzięki temu dołożone włosy nosi się o wiele łatwiej i przyjemniej, bo nie czuć, jakoby jakieś spoiwo znajdowało się na skórze głowy. Takie przytwierdzanie włosów pomaga również w wykonywaniu codziennych obowiązków. Można bez obaw uprawiać sport, ćwiczyć, jeździć na jednośladzie w kasku czy nosisz czapkę. Dzięki laserowi można zagęścić włosy już od czubka głowy, bo pozwala na ukrycie dołożonych pasem w bardzo dyskretny i niemal niezauważalny sposób. Jeżeli kobieta, która zdecyduje się na tę metodę przedłużania włosów, zapragnie również je pofarbować, może to zrobić bez problemu. Nie trzeba także obawiać się o to, że dołożone, lub, co gorsza, własne włosy wypadną, bo przedłużane włosy za pomocą lasera można dowolnie traktować farbą, a także układać fryzurę według upodobania.

O tym, ile włosów powinno zostać doczepione, najlepiej wie stylista fryzur, wiec warto skorzystać z jego rad. Szczególnie że niektóre salony fryzjerskie bardzo często polecają porady ze strony doświadczonego personelu w kwestii przedłużania włosów laserem, nie sposób odmówić takiej okazji.

Kategorie: Uroda

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder