Większość Polek posiada bardzo delikatną skórę, którą może dodatkowo podrażniać m.in. standardowa depilacja. Powszechnie dostępne maszynki jednorazowe, a nawet i znacznie bardziej zaawansowane depilatory elektryczne sprawiają, że nasza skóra jest wysuszona, a odrastające z czasem włoski sprawiają, że na naszym ciele pojawia się nieestetyczna, czerwona egzema, która może przerodzić się w ropne stany zapalne.

Depilacja nowoczesnym laserem

depilacja light sheerW walce z wrastającymi włoskami niewątpliwie pomaga nowoczesna depilacja laserowa, na którą decyduje się dziś coraz więcej kobiet. Jak wygląda depilacja przy użyciu lasera i jak powinniśmy się do niej przygotować? Nie każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że do depilacji laserowej powinniśmy się odpowiednio przygotować. Musimy bowiem liczyć się z tym, że z zabiegu tego nie będziemy mogły skorzystać, jeśli posiadamy uszkodzoną bądź podrażnioną skórę. Przed umówioną wizytą musimy więc przede wszystkim zadbać o kondycję naszej skóry. Najlepiej zrezygnować wówczas z standardowej depilacji, która może dodatkowo zaogniać już powstałe zmiany skórne. Ostatnia depilację przed zabiegiem zaleca się wykonać na kilka dni przed wyznaczoną wizytą w salonie urody – tylko wówczas będziemy mieć pewność, że w wyznaczonym dniu nasze nogi będą stosunkowo gładkie i przede wszystkim niepodrażnione. Zabieg depilacji laserowej polega na naświetlaniu konkretnych partii ciała za pomocą małej wiązanki światła. Warto pamiętać o tym, że depilacja ta jest praktycznie całkowicie bezbolesna, jeśli jednak ból jest zbyt intensywny to zawsze możemy skorzystać z miejscowego znieczulenia w formie żelu.

depilacja light sheerW zależności od powierzchni skóry, która poddana zostanie naświetleniu zabieg depilacji trwa od kilkunastu minut do nawet kilku godzin. Sporą popularnością wśród klientów cieszy się aktualnie depilacja przy użyciu nowoczesnego lasera light sheer, który jest zdecydowanie najbardziej skuteczny. Depilacja light sheer w Krakowie dostępna jest w praktycznie każdym salonie urody. Warto również zauważyć, że niektóre z klinik oferują swym klientom atrakcyjne promocje. Idealnym przykładem są m.in. pakiety nielimitowanych depilacji laserowych, za które zapłacimy w Krakowie od 699 do 1000 zł. Depilacja laserowa pozwala nam trwale pozbyć się niechcianych włosków, jednak musimy pamiętać, że na efekt ten będzie trzeba poczekać. Zdaniem kosmetologów zdecydowanie najlepsze efekty uzyskamy po kilku systematycznych sesjach naświetlania laserem.

Konkretna ilość wizyt zależna jest bezpośrednio od grubości naszych włosów oraz ich koloru – brunetki posiadające grube, czarne włoski muszą więc liczyć się z tym, że zabieg ten będzie trzeba powtarzać cyklicznie co jakiś czas.

Kategorie: Uroda

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder